НАУКОВО-ДОСЛІДНЕЦЬКА ЛОБОРАТОРІЯ


Науково-дослідна лабораторія електродинаміки була заснована в 1999 році групою приватних інвесторів у рамках венчурного проекту. В основі проекту лежить інноваційна та оригінальна концепція створення екстремальних умов для запалювання процесу нуклеосинтезу в надщільній холодній матерії.

Методичною основою цієї роботи стала попередньо обґрунтована авторська гіпотеза про можливість керованої стимуляції природного, але раніше невідомого процесу лавинної концентрації енергії, що самоорганізується, в конденсованій речовині до стану колапсу, при якому можливе глибоке переродження речовини на ядерному рівні.

Перший успішний експеримент, який зафіксував досягнення екстремальної, рекордної щільності речовини та формування мікроскопічного квазіточкового електронно-ядерного колапсу, було проведено 24.02 2000 року на спеціально створеній для цього унікальній лабораторній установці.

З 2000 року було проведено шістнадцять тисяч успішних експериментів з ударного стимулюючого впливу на твердотільну мішень, внаслідок яких спостерігалося специфічне вибухове ураження мішеней та викиди трансформованої штучно синтезованої речовини. <Д>Дані понад п'ятнадцять тисяч аналізів продуктів вибухового ураження мішеней з використанням найсучасніших методик та аналітичного обладнання, а також незалежні дослідження у профільних інститутах НАН України, лабораторіях Росії та США підтвердили їхнє штучне походження.

Отримані результати дозволяють обґрунтовано констатувати наступне:


вперше у світовій практиці створено та апробовано ефективну експериментальну технологію, що забезпечує недоступні раніше умови протікання ядерних реакцій колективного багаточасткового синтезу-розщеплення в конденсованій речовині;
створена експериментальна установка, що ініціює енергетично ефективний та високопродуктивний процес штучного ядерного синтезу речовини;
у продуктах штучного синтезу не виявляються радіоактивні ізотопи;
в експериментах з радіоактивними мішенями достовірно зафіксовано зменшення їхньої активності в результаті повного ядерного переродження частини речовини мішені після високоенергетичного впливу;
у продуктах штучного синтезу виявлено довгоживучі надважкі атоми невідомих хімічних елементів (на кордоні та за межами періодичної таблиці), що синтезуються в кількостях, що на багато порядків перевищують досяжні класичні методи за рахунок незрівнянно великих енергетичних витрат.

Захист прав інтелектуальної власності:


ПАТЕНТ УКРАЇНИ НА ВИНАХОД № 71084 пріоритет від 14.08.2002;

Рішення про видачу патенту на винахід:

РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ                                 20.04.2005;
ЄВРОПАТЕНТ                                                   31.08.2006;
КИТАЙСЬКА НАРОДНА РЕСПУБЛІКА            20.10.2006;
АВСТРАЛІЯ                                                       23.11.2006;
ПІВДЕННА КОРЕЯ                                            23.02.2007;
КАНАДА                                                             03.08.2010.