ДОСЛІДЖЕННЯ
Основний напрямок досліджень EDL:
Основний фокус досліджень EDL базується на нещодавно розробленому самопідтримуваному процесі, який через контрольовану стимуляцію призводить до колапсу конденсованої речовини. У такому створеному колапсованому стані ефект кулонівського бар’єру стає незначним, і відбувається швидка трансмутація елементів та ізотопів, яку можна спостерігати.
Основні результати дослідження:
Перший успішний експеримент був проведений 24 лютого 2000 року на спеціально створеній запатентованій установці. По суті, понад 5000 успішних експериментів з контрольованого синтезу ядер, проведених з 1999 року з використанням різних мішеней, виготовлених із легких, середніх або важких елементів; дозволили дослідницькій групі EDL зрозуміти й оцінити цей унікальний науковий прорив.
Виявлений процес був відзначений своїми практичними, екологічно чистими та надзвичайними енергоефективними властивостями.
Цей процес дає два основні результати:
По-перше, створення енергетичного виходу, що значно перевищує початковий вплив.
По-друге, створення масиву унікальних елементів ядерного синтезу. Ці нові елементи перевірені провідними науковими лабораторіями України, Росії, США та ін., і підтверджено їх штучне походження.
Отримані результати підтверджують наступне:
Технологічний процес, створений і підтверджений EDL, є унікальною та піонерською експериментальною технологією. Він досягає рекордних умов для багаточастинкових ядерних реакцій синтезу-поділу в конденсованому середовищі.
Лабораторна установка, розроблена EDL, досягла високих результатів відтворюваності в досягненні відповідних умов у стисненому форматі, необхідному для запалювання колективних багаточастинкових реакцій синтезу-поділу.
Нові елементи, отримані в результаті нуклеосинтезу, створеного процесом EDL, не містять α-, β-, γ-, активних ізотопів. Інтенсивність випромінювання продуктів ніколи не перевищує інтенсивність фону.
Елементи, позначені радіоактивними ізотопами, мали знижену активність за рахунок повного ядерного переродження частини цільового елемента після високоенергетичного впливу.
Наявність довгоживучих ізотопів у надважких елементах, на кордоні та за межами періодичної системи, було виявлено ядерною трансмутацією. Вони були синтезовані в кількостях, які багаторазово перевищують ті, що в основному отримані класичними методами за значно менших витрат енергії.
Цілі:
Найближча мета EDL — завершити пілотний проект нового промислового прототипу, який у сто разів перевищує продуктивність існуючої лабораторної установки.
EDL має намір продовжувати та розширювати свою дослідницьку роботу в нових галузях ядерної фізики: а) лабораторна астрофізика, б) фізика колективних синергетичних взаємодій раніше невідомих механізмів, і в) процеси створення та перетворення енергії.
EDL має намір розробити низку унікальних, радіаційно безпечних та екологічно відповідних промислових технологій для використання в комерційних цілях.